Kluby ČVUT

Z Jaderňácká wiki
Přejít na: navigace, hledání

ISC - International Student Club

Místo: International Student Club, Masarykova kolej - místnost H397, Thákurova 1, 160 41, Praha 6

Web: http://www.isc.cvut.cz

E-mail: isc@isc.cvut.cz

Telefon: +420 233 051 904

ISC je mezinárodní studentský klub, který se na ČVUT primárně stará o zahraniční studenty. Z toho plyne množství možností pro české studenty. Kde jinde si zlepšit své jazykové schopnosti, než právě tady?

  • V rámci takzvaného Buddy programu si vyberete před začátkem semestru zahraničního studenta (může jich být více). Napíšete mu e-mail, kde se domluvíte na tom, kdy a jak ho vyzvednete v Praze na letišti, pak mu pomůžete s registrací na koleji a několika dalšími formalitami a po zbytek semestru si s ním již můžete dělat, co chcete :-) (např. si s ním chodit povídat do hospody, chodit s ním dělat nějaký sport...).
  • ISC pořádá mnoho jazykových kurzů (jsou zdarma), vyučují rodilí mluvčí z řad zahraničních studentů.
  • Celý rok se koná hromada společenských akcí - různé party, prezentace zemí (během semestru bývají každou středu), výlety...

STOH - Klub stolních her

Místo: Klubovna STOH se nachází v areálu Vysokoškolských kolejí Strahov na bloku 6 (Vaníčkova 5, 169 00 Praha 6), vchod je z boční strany bloku 6, naproti bloku 7, společný s klubem Čajovna

Web: http://stoh.su.cvut.cz/

E-mail: stoh@su.cvut.cz

Pokud vás baví deskové hry, chtěli byste se občas zúčastnit turnaje v některé z deskovek, popř. si chcete jenom zajít občas nezávazně zahrát nějakou neobvyklou hru? Jestli ano, určitě se do STOHu někdy zajděte podívat.